اطلاعیه انتشار قسمت سوم مستند شفاعت یا شکایت

به گزارش خبرنگار واجب فراموش شده سایت شفاعت یا شکایت طی بیانه ای از انتشار قسمت سوم سری کلیپ های شفاعت یا شکایت با موضوعی متفاوت از قسمت های قبل خبر داد این اطلاعیه به شرح زیر می باشد.

515155-1647-b

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع همه دوستداران سری مستندهای شفاعت یا شکایت میرسانیم قسمت سوم بعد حدود شش ماه تحقیق و بررسی و انتخاب موضوعات متفاوت برای ساخت و انتشار نهایتا از ابتدای اسفندماه با موضوعی متفاوت از دو قسمت قبل استارت خورد و اکنون بیش از نود درصد از آن ساخته شده است . مشکلات مالی و محدودیت های مرتبط با موضوع باعث گردید که ساخت و انتشار قسمت سوم به تعویق افتاده و در زمان برنامه ریزی شده منتشر نگردد از این رو از همه دغدعه مندان و دوستداران خالصانه عذرخواهی می نماییم. اما باز هم نمی توانیم زمان دقیقی را برای انتشار کلیپ اعلام نماییم زیرا پس از تکمیل مستند ابتدا به رویت علما؛ اساتید و فعالین این حوزه  رسانده می شود و پس از تایید از ایشان در فضای مجازی انتشار داده می شود با توجه به حساسیت موضوع حدودا یک ماه پس از انتشار تیزر سری مستندهای شفاعت یا شکایت قسمت سوم انتشار داده می شود.

وسلام علیکم مدیر کارگروه شفاعت یا شکایت

لازم به ذکر است سری مستندهای شفاعت یا شکایت با موضوع وضعیت هیئت های عزاداری و آسیب های مرتبط می باشد تا کنون دو قسمت از این سری مستندها در فضای مجازی پخش شده است که به کلیات آسیب های عزاداری و معرفی برخی از مصادیق انحرافی مثل گرایش به صوفی گری و استفاده از سبک های مطرب می پردازد .

shefaat-300x200 104187173236455421524521623785931581276628

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  اطلاعیه انتشار قسمت سوم مستند شفاعت یا شکایت

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.