امر به معروف آیت الله صافی گلپایگانی خطاب به آقای روحانی

دیروز دوشنبه هفتم اردیبهشت ماه سید جواد هاشمی مدیر کل بنیاد شهید قم با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی صافی با ایشان دیدار کرد و در طی این دیدار معظم له فرمودند: خدمات شما به خانواده‌های شهدا بسیار ارزنده و مغتنم است و کار شما در درگاه خداوند متعال دارای ارزش و اجر فراوان است.

ایشان در ادامه در انتقاد به اظهارات اخیر رئیس جمهور فرمودند: این جانب بسیار نگران شدم از این که بعضی حرف هایی می زنند که فلان نهاد مثلاً نباید مجری قانون اسلام باشد. این حرف درست نیست و مسئولین ما باید مراقبت بیشتری نمایند که سخنانی زده نشود که باعث نگرانی مردم با ایمان شود.

معظم له با توجه به روحیه‌ ی اسلام خواهی شهیدان و ملت ایران، در اول انقلاب و زمان دفاع مقدس فرمودند: جوانان بسیار عزیزی شهید، جانباز و اسیر شدند که هدفشان فقط احیای ارزش‌ های اسلامی و اجرای قوانین اسلام بود و اصل پیدایش این انقلاب هم برای حاکمیت اسلام در مملکت بود. وظیفه‌ ی امروز ما مخصوصاً دولتمردان، این است که راه شهدا را ادامه داده و خط دفاع از ارزش‌ها را همیشه حفظ نمایند. افتخار مملکت ما این است که در سایه‌ ی قرآن و قوانین حیات‌ بخش اسلام می‌ باشد.

آیت الله صافی با اشاره به اینکه نیت پاک شهیدان اجرای احکام اسلام و دستورات شرع مقدس بود، فرمودند: اگر نهاد های انقلابی ما ارزشمند هستند؛‌ به خاطر اجرای خوب قانون اسلام است و این بزرگترین افتخار یک نهاد است که مجری قانون اسلام و دستورات قرآن باشد. هر فرد و نهادی در این مملکت هر چه بیشتر به قوانین شرع مقدس احترام گذاشته و به آن اهمیت دهد و اجرای آن را برای خود اصل و هدف بداند و به آن افتخار نماید، پیش خداوند متعال و حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مأجور و مقرّب است.

امر به معروف و نهی از منکر در واجب فراموش شده9753_188

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  امر به معروف آیت الله صافی گلپایگانی خطاب به آقای روحانی

منبع نوشته:safi.ir

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.