تلگرام، یک هواپیمای کاغذی یا پهپاد شناسایی اسرائیل+تصاویر

به گزارش خبرنگار واجب فراموش شده به نقل از دانا، پاول دروف ( مشهور به زاکربرگ روسی و عنصر تحت تعقیب سرویس امنیتی روسیه FSB و مدیر اجرایی شبکه اجتمای وی کی VK که در میان صهیونیست های موجود در فلسطین اشغالی محبوبیت ویژه ای داشته و خود بیان کرده بود که فردی ضد دین و ضد خداست و پدر وی نیز از یهودیان روسیه محسوب می شود) که با کمک و مساعدت پسر(یدزحک میری لاشویلی) و مشاور اقتصادی خانواده لاشویلی(اکسل نف) و سرمایه گذاری مایکل(میخائیل) میری لاشویلی(عضو هیئت رئیسه کنگره جهانی یهود و فرمانده عالیرتبه یگان ویژه سایرت متکل ستاد کل ارتش رژیم نجس صهیونیستی) و همراهی برادر خود نیکلای دروف توانسته بود ضمن فرار از روسیه، در آلمان و آمریکا مستقر و نرم افزار تلگرام را تحت مجموعه مدیریتی خانواده لاشویلی(قلعه دیجیتال) ساخته و مطرح سازد، دوره ای را بعد و حتی قبل از فرار از روسیه که مرتبط با جریان براندازی دولت طرفدار روسیه در اوکراین و تاثیرگذاری وی در شبکه اجتماعی VK روسیه بود در آمریکا گذراند و با همکاری NSA(آژانس امنیت ملی آمریکا) مسئولیت اداره تلگرام را عهده دار گشت.

4

10

در سال ۱۹۹۸ دن براون (Dan Brown) نویسنده آمریکایی که کتاب رمز داوینچی او شهرت جهانی دارد اولین اثر خود را با نام قلعه دیجیتال(Digital Fortress) با موضوع نظارت دولت آمریکا از اطلاعات و داده های اینترنتی و شنود و تخلیه اطلاعاتی مردم در سطح گسترده به نگارش در آورد.

7

وی در این کتاب که آن را براساس پروژه قلعه دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا(NSA) نامگذاری کرده به شرح وقایع کاملاً مستند و واقعی در این پروژه فوق سری و امنیتی می پردازد.آنچه در اینجا می توان بیان نمود آنست که در این پروژه که رسماً توسط دولت آمریکا در سال ۲۰۰۲ با مجوز مجلس سنا اعلام عمومی گردید آنست که دولت آمریکا نه تنها مجوز شنود و تخلیه اطلاعاتی مردم کشور خود را دارد بلکه می تواند تمامی اطلاعات ملت های جهان را نیز براساس قانون پیگیرد تهدیدهای امنیت ملی(Prosecution threats to national security) رصد، ذخیره و عملیاتی نماید.شخصیت اول این کتاب فردی است که به یک نابغه ریاضی و استاد نوشتن الگوریتم های رمزی است و باید بتواند یک ابرجاسوس سری را طرح ریزی نموده و در عین حال امنیت آمریکا و متحدان آن را نیز تضمین نماید.جالب آنست که بجز نام این پروژه که دقیقاً با نام شرکت ثبت شده تلگرام در آلمان و انگلستان همخوانی دارد، طراحی و کاربرد آن نیز در یک راستا و استفاده از شخصیت اصلی و بازیگر میدانی آن یعنی یک نابغه ریاضی که دقیقاً با مایکل میری لاشویلی که اون نیز یک استاد کارکشته علم ریاضیات می باشد موضوع را مهم و قابل تامل می نماید.

9مایکل میری لاشویلی در طول این سالها خود را تا حدی در بین مقامات رژیم صهیونیستی در دنیا مؤثر نشان داده است که نتانیاهو او را اینگونه خطاب کرده است: من بارها در جلسه وزیران و مسئولین کشور بیان کرده ام آقای لاشویلی سرمایه بزرگی برای امنیت اسرائیل است و ما شکرگذار!!این سرمایه هستیم،آقای لاشویلی از برادر به من نزدیکتر است!!او در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است!!!من امروز شخصاً به حضور شما رسیدم که قدردانی خود را از همه زحمات این برادر نزدیک و مهربان بیان کنم!!!

3

 2 در عکس زیر مشاهده میکنید مایکل لاشویلی کلاهی بر سر دارد که آرم یا نشان خاصی بر آن حک گردیده که برای کارشناسان نظامی-امنیتی آشنا به نظر می آید.

5نشانی که به آن اشاره کردیم آرم “سایرت متکل” (סיירת מטכ”ל،Sayeret Matkal) یگان فوق ویژه ستاد کل فرماندهی و عملیات ارتش اسرائیل می باشد که بالاترین مرجع نظامی در دولت نامشروع صهیونیستی محسوب می گردد. نیروهای این یگان مستقیما از فرماندهی ارشد کل ارتش نجس اسرائیل جنایتکار دستور می‌گیرند. جالب آنکه در شرح ماموریت این یگان فوق ویژه آمده است: این نیروها مسئولیت تمامی «عملیات‌های ضدتروریستی»، «عملیات‌های پنهانی و مخفی در عمق خاک دشمن» و قابلیت «حملات ضربتی هم‌زمان» را بر عهده دارند!!

6

جالب آنکه بسیاری از مسئولین طراز اول رژیم حرام زاده صهیونیستی سابقه حضور یا فرماندهی در یگان سایرت متکل را در پرونده جنایتکارانه خود به ثبت رسانده اند؛ از جمله جلادانی که می توان به نام آنان اشاره کرد؛ ایهود باراک، بنیامین نتانیاهو، شائول موفاز و نفتالی بنت(وزیر فعلی اقتصاد) می باشند که هرکدام در زمان خود فرماندهی این یگان یا بخش هایی از آن را بر عهده داشته اند.

سایرت متکل در حقیقت واحد شناسایی ستاد کل ارتش رژیم نامشروع صهیونیستی محسوب می شود و در جای دیگر از جزئیات ماموریت آن بیان شده است:

 “(conducting deep reconnaissance behind enemy lines to obtain strategic intelligence)”

که ترجمه دقیق آن ” انجام شناسایی عمیق پشت خطوط دشمن برای به دست آوردن اطلاعاتی استراتژیک ” می باشد.

این یگان فوق ویژه که وظیفه ی این چنینی را بر عهده دارد صرفاً از افسران خبره اطلاعاتی – عملیاتی ارتش رژیم اشغالگر فلسطین تشکیل گشته و هیچ سربازی حق حضور در این واحد را ندارد، این نیروی فوق ویژه طبق اسناد  تنها یگان نظامی – امنیتی رژیم غاصب اسرائیل محسوب می گردد که حتی کیدون(Kidon) نیز در عملیات های خود نیازمند تائید فرمانده این یگان می باشد. با تفاسیر فوق می توان تلگرام را تکاور نخبه اینترنتی ستاد کل ارتش رژیم نجس صهیونیستی دانست که در واقع با شعار دروغین حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران که بعد از رسوایی تخلیه اطلاعاتی جاسوس کده های همیشه همراه وایبر، واتس آپ و اینستاگرام موج ناامنی را در جامعه کاربران این قبیل شبکه های ضد اجتماعی ایجاد کرده بودند، فعالیت خود را آغاز کرد تا براساس ماموریتی که برای این یگان فوق ویژه که در بالا بدان اشاره کردیم ترسیم شده ضمن شناسایی دقیق از خطوط دشمن خود به جمع آوری حداکثری اطلاعات استراتژیک آن اهتمام ورزد.

   8

و شایان ذکر است که دیتا سنتر اصلی شرکت قلعه دیجیتال نیز در شهرستان کینگ واشنگتن و منطقه تاکویلا( Tukwila) در نزدیکی سیاتل واقع شده است که این دیتا سنتر یک مرکز فوق سری وامنیتی محسوب می گردد.موضوع جالب دیگری که در این میان باید در آن تامل کرد آنست که یکی از سه دیتا سنتر قدرتمند این غول بزرگ جاسوسی مرکز مدیریت شرکت TITAN و صاحب پروژه مخفی پهپاد گوگل و فیسبوک می باشد و این نیز سندی کامل بر مدیریت در سایه NSA بوسیله شرکت قلعه دیجیتال در کنترل و همکاری با جاسوس خانه ای دیگر فضای مجازی به حساب می آید.

12

13

14

با این حساب باید دانست که تلگرام یک هواپیمای کاغذی سفید رنگ در آسمانی آبی نیست بلکه یک پهپاد(UAV) شناسایی مخفی کار است که می خواهد با نفوذ در عمق سخت افزار و نرم افزار کاربران اطلاعات آنان را رصد و تخلیه نماید.

امر به معروف و نهی از منکر در واجب فراموش شده

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: تلگرام، یک هواپیمای کاغذی یا پهپاد شناسایی اسرائیل+تصاویر

منبع نوشته:dana.ir

مطالب مرتبط

12 نظر

 1. امین

  سلام
  لطفا منبع این خبر در سایت دانا
  و
  منبع اصلی این گزارش, مبنی بر همکاری موسسان تلگرام با خانواده ایی یهودی رو بزارید و اطلاع بدید.
  ممنون

  پاسخ
  1. محمد

   سلام علیکم
   این گزارش با استفاده از ۴ خبر در سایت دانا آماده شده است، که در ذیل به آنها اشاره می گردد:
   تلگرام محصول مشترک BND ، MI6، Moosad
   تلگرام تکاور اینترنتی ستاد کل ارتش اسرائیل
   تلگرام خروجی قلعه دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا/ رد پای NSA در مدیریت تلگرام+ تصاویر
   قلعه دیجیتال تلگرام و مدیریت غول های جاسوسی جهان

   در مورد منبع اصلی گزارش می توانید به لینک فوق مراجعه فرمایید، ولی به اختصار یکی از عبارات گزارش چهارم را برای شما بیان می کنم:
   در سایت قلعه دیجیتال مدیرکل(مدیر داخلی) این شرکت را فردی یهودی – آمریکایی به نام مت گربر(Matt Gerber) معرفی نموده است که در سابقه او مدیریت شرکت های امنیتی حوزه سایبر که زیرمجموعه دولت آمریکا نیز بوده وجود دارد.

   Venturevillage مرجع خبری اخبار ویژه دنیای تکنولوژی در اروپا که اتفاقاً این شبکه خبری نیز در برلین آلمان مستقر است!!! به صراحت بیان می دارد که قلعه دیجیتال شرکتی آمریکایی با اصالتی روسی(خانواده میری لاشویلی) در راستای توسعه نرم افزارهاست که مسئولیت ساخت و مدیریت تلگرام را به عهده داشته و دارد.
   تلگرام اسرائیلی صهیونیستی
   همچنین سایت و نشریه مشهور اقتصادی فوربز(Forbes) که متعلق به خانواده یهودی – آمریکایی اصالتاً اسکاتلند تبار فوربز بوده و دفتر آن نیویورک مستقر است و جزء موثرترین نشریه های اقتصادی دنیا محسوب می گردد در بخش روسی خود با اشاره به اینکه نرم افزار تلگرام متعلق به شرکت قلعه دیجیتال مستقر در آمریکا است بیان داشته که پاول دروف به عنوان مدیر تلگرام در این شرکت مسئولیت را پذیرفته است.
   تلگرام اسرائیلی صهیونیستی

   پاسخ
 2. مجید

  سلام مطالب شما کذب است برای تشویش اذعان عمومس تلگرام هیچ ربطی به اسرائیل ندارد

  پاسخ
  1. محمد

   بزرگوار اینکه به این راحتی به کسی تهمت بزنید و بفرمایید دروغ می گوییم که هنر نیست.
   اگر انتقادی دارید بفرمایید.
   در هر صورت سعی می کنیم پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات باشیم ولی من نمی دانم به کجای متن ما اشکال داشتید

   پاسخ
 3. سید مقداد صادقی

  السلام علیکم…
  ضمن تشکر و خداقوت…و دعا برای قبولی طاعات و عبادات…
  بنده نویسنده مطالب سایت دانا هستم…
  مطلب پنجم هم اضافه بفرمائید…
  http://dana.ir/News/333113.html
  آژانس امنیت ملی آمریکا موسس تلگرام صهیونیستی…
  اسنادی از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران…
  التماس دعای فرج…برای شما خیر کثیر را از خداوند منان مسئلت میجوئم…
  سید مقداد صادقی…

  پاسخ
 4. حسن

  سلام علیکم
  باور بفرمایید لاین هم که تبلیغش رو کردبد یه چیزی تو همین مایه است…

  پاسخ
  1. محمد

   سلام علیکم
   با تشکر از نظر حضرت عالی
   ما تا حد زیادی که تحقیق کردیم هیچ سندی دال بر صهیونیستی بودن لاین پیدا نکردیم
   دوستان اگر سندی دارند معرفی کنند تا بررسی شود

   پاسخ
 5. حسینی

  سلام..
  هنوزم این خبر صحیح است؟
  یعنی صهیونیست به این اطلاعات دسترسی دارد؟ راه حل چیه؟ یعنی کمتر از تلگرام استفاده کنیم؟ عکس شخصی چی؟

  پاسخ
  1. محمد

   سلام علیکم
   ما قبل از این تحقیق از تلگرام بیشترین استفاده را نسبت به سایر شبکه ها داشتیم ، ولی بعد از اطلاع از این اسناد کلا از این شبکه خارج شدیم و هیچ استفاده ای نداریم، زیرا هر گونه استفاده چه شخصی چه غیر شخصی موجب تقویت آنها می شود.

   پاسخ
 6. زهرا

  باسلام
  طبق فرموده های اقای مومن نسب کارشناس بسیار خبره فناوری اطلاعات،تلگرام وایبر لاین واتساپ و.. تماما اهداف جاسوسی دارند!!
  شما بسیار جنبش خوبی ک امر به معروف و نهی از منکر است رو راه اندازی کردین،واجب اسلام!!پس بهتر نیست همه ما من جمله خود جنبش از شبکه اجتماعی اسلامی استفاده کنیم؟؟؟!!!
  بیسفون و ساینا شبکه های ایرانی اسلامی رایگان هستند که من حقیر پیشنهاد میکنم همه ما ایرانی های مسلمان از اونا با خیال راحت استفاده کنیم بدون اینکه افکار و شخصیت ما و جامعه مون جاسوسی بشه!!!

  پاسخ
  1. محمد

   سلام علیکم
   با تشکر از اظهار نظر حضرت عالی
   نسبت به لاین بنده تا الآن سند معتبری ندیدم، دوستان اگر منبع موثقی دارد به صورت دقیق بیان بفرمایند تا بررسی شود.
   البته در هر صورت تمایل زیادی به استفاده از بیسفون داریم ول متأسفانه هنوز نمی دانم جطور دقیقا می شود یک شبکه رسمی در بیسفون داشت، چون ما گروه نداریم و فقط هدف ابزاری برای اطلاع رسانی است؛ دوستان اگر روش ساخت شبکه رسمی در بیسفون را می دانند بیان کنند، تا هرچه زودتر به آن منتقل شویم
   ان شاء الله

   پاسخ
 7. امید

  سلام علیکم
  در ورژن های جدید ظاهر می شود در بیسفون کانال برای اطلاع رسانی فعال کرد .. ممنون از مطالب مفیدتون

  یالثارات الحسین

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.