شرایط و ضوابط خرید

هو العلیم

با سلام خدمت شکا کاربران گرامی

چند نکته برای دریافت فایل:

۱- برای دانلود بهتر و بدلیل کاهش حجم فایل در اینترنت ما مجبور به فشورده سازی فایل ها شده ایم، بنابراین شما باید نرم افزاری برای باز کردن فایل های فشورده همچون WinRar ، WinZip ، ZipViewer ، ۷Zipper، و … روی کامپیوتر خود نصب داشته باشید.

۲- برای دانلود نرم افزار WinRar به صورت رایگان رو این لینک کلیک کنید (دانلود نرم افزار WinRar)

۳- ممکنه است بعضی مواقع وقتی که فایلی رو دانلود یا انتقال میدید یا بر اثر مشکلات دیگه فایل های فشرده شما شما دچار خرابی بشن و دیگر قادر به باز کردن آن نباشید ما در این اینجا نحوه تعمیر فایلها خراب شده دانلودی را در نرم افزار WinRar را آموزش می دهیم.

ابتدا فایل فشرده شده رو با نرم افزار فشرده سازی WinRar باز می کنیم.

Winrar

از منوی Tools گزینه ی Repair Archive را انتخاب می کنیم تا صفحه تعمیر فایل های فشرده باز شود. (برای باز کردن این قسمت از کلید ترکیبی Alt+R نیز می توانیم استفاده نمائیم)

صفحه Repairing مطابق شکل زیر باز می شود.

winrar-repair

در قسمت اول با زدن دکمه Browse مسیر دلخواه را برای ذخیره شدن فایل بعد از تعمیر انتخاب نمود. در زیر آن مسیر انتخاب شده برای ذخیره را مشاهده یا به صورت دستی ویرایش نمود.

در پایین آن در قسمت Archive Type نوع و پسوند آرشیو مقصد را معین نمایید گزینه اول برای نوع Rar و گزینه دوم برای نوع Zip و در آخر با زدن گزینه ی Ok نرم افزار کادر زیر نمایش داده شده و شروع به پردازش فایل می نماید.

test-repair

بعد از پیدا کردن رکورد بازیابی فایل عملیات بازیابی فایل شروع شده و پس از اتمام آن پیغام Done نمایش داده خواهد شد.

 

archive-repaired