شکوفایی جوانان با مقوله امر به معروف و نهی از منکر

امام جمعه شهر الوند:

حجت الاسلام طهماسبی: پرداختن صحیح به مقوله امر به معروف و نهی از منکر در نظام اسلامی می تواند در موضوع جوانان تاثیرگزار باشد.

به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین علی طهماسبی امام جمعه شهر الوند در دیدار با مهران قاسمی معاون فرهنگی وامورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان به دغدغه های امروز نسل جوان اشاره کرد و بیان داشت: دوران جوانی فراز و نشیبهای فراوانی دارد که باید با برنامه ریزی و آموزشهای مناسب ظرفیتهای جوانان شکوفا شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به ازدواج جوانان تصریح کرد: پیامبر اعظم(ص) هیچ بنایی را مقدس تر از ازدواج نام نبردند که برنامه ریزی و کمک به تحقق این امر بسیار پسندیده و با ارزش است.

امام جمعه شهر الوند با بیان اینکه در جوامع مختلف چارچوبهایی را برای جلوگیری از ناهنجاریهای جامعه وضع می کنند خاطرنشان کرد: پرداختن صحیح به مقوله امر به معروف و نهی از منکر در نظام اسلامی می تواند در موضوع جوانان تاثیرگزار باشد و باعث شکوفایی استعدادهای این قشر شود.

در این دیدار مهران قاسمی معاون فرهنگی و امور جوانان گزارشی از برنامه ها و فعالیتهای معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه کرد.

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  شکوفایی جوانان با مقوله امر به معروف و نهی از منکر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.