نظارت ملی مردم برای ترویج امر به معروف لازم است

به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، نشست شورای معاونان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر در محل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری با حضور سید احمد زرگر دبیر کل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد و دو طرف بر ترویج امر به معروف و نهی از منکر تاکید کردند.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر با تبیین ابعاد قانون مصوب ستاد امر به معروف و نهی از منکر مصوب مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اطلاع رسانی و تشریح این قانون برای کلیه مسئولین کشور و اقشار مختلف جامعه با استفاده از ابزارها و روش های مختلف تاکید کرد و تدوین تفاهم نامه مشترک با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران را خواستار شد.


حجت الاسلام زرگر، همچنین نظارت ملی و همگانی مردم و مسئولان، بهره گیری از تجارب سایر کشورها، تشکیل ستاد اطلاع رسانی و تبیین قانون را برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر و اجرای هر چه بهتر آن را خواستار شد.

صلاحی نیز در این دیدار آمادگی سازمان متبوع خویش را برای تدوین تفاهم نامه مشترک و انجام فعالیت‌های فرهنگی در زمینه اجرای این دو فریضه الهی اعلام نمود و بر فعال شدن کلیه سازمان‌ ها و نهادهای کشور در اجرای این دو فریضه الهی و اقدامات پویا و به روز تاکید کرد.

واجب فراموش شده

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  نظارت ملی مردم برای ترویج امر به معروف لازم است

منبع نوشته:farsnews.com

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.