گلایه های رئیس جمهور از نحوه اجرای نهی از منکر

رئیس جمهور روز گذشته از نحوه اجرای نهی از منکر در جامعه گلایه کرد.

به گزارش شاخه طوبی، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان روز گذشته در مراسم بزرگداشت بانوی انقلاب همسر امام خمینی (ره) به موضوع امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و در کلید عبارت هایی به نحوه اجرای نهی از منکر در جامعه انتقاد کرد.

وی با قرائت آیه شریفه المومنین و المومنات بعضهم اولیاء بعض، اظهارداشت: نکته مهمی در این آیه است که کمتر نسبت به آن فکر شده است، مرد و زن در کنار هم در مسایل اجتماعی هستند و در امر به معروف و نهی از منکر هم این گونه هستند.

رییس دولت تدبیر و امید ادامه داد: اما متاسفانه در جامعه امروز ما عده ای نهی از منکر را فقط و فقط به برخی از خیابان ها و علیه زنان اختصاص داده اند.

روحانی با بیان این که امروز بزرگ ترین منکر در کشور ما بیکاری است، خاطرنشان کرد: بزرگ ترین معروف در جامعه توسعه است، بزرگ ترین منکر نیز کم آبی و بی آبی است و چرا منکر و معروف این قدر پایین آمد و چه کسی این فریضه را به چند فرع اسلامی که البته مورد احترام ما است، تنزل داد.

وی با بیان این که نیازهای جامعه در امر به معروف و نهی از منکر کجا رفته است، ادامه داد: آن وعده بهشت و مقام عقبت الدار مربوط به زن و مرد در کنار یکدیگر است. ما باید انقلاب اجتماعی امام (ره) را مدنظر قرار دهیم.

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  گلایه های رئیس جمهور از نحوه اجرای نهی از منکر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.