یکی از بزرگترین منکرات، اسراف در مصرف آب و برق

به گزارش خبرنگار واجب فراموش شده به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیای کشور، حجت الاسلام یزدان پرست، مشاور وزیر و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت نیرو با بیان اینکه اسراف در آب و برق کشور بیداد می‌کند اظهار داشت: مردم کشور ما، مسرف‌ترین مردم دنیا در مصرف آب و برق هستند و وضع آب کشور مناسب نیست که اگر مدیریت نشود و صرفه‌جویی نداشته باشیم در آینده با بحران آب مواجه می‌شویم.
حجت الاسلام یزدان‌پرست با تأکید به وظیفه شرعی که بر عهده همگان است و باید به سمت مصرف درست حرکت کنیم تصریح کرد: استفاده غیر مجاز از این نعمت الهی باعث برهم ریختن سیستم می‌شود که این موضوع اصلا، شرعی نیست.
حجت الاسلام یزدان پرست با بیان این که هر فردی که وارد عرصه امر به معروف و نهی از منکر می‌شود باید بسیاری از وابستگی‌ها را کنار بگذارد، گفت: کسی که وارد این عرصه مقدس می‌شود باید با تمام وجود در این عرصه خدمت کند.
ایشان، برگزاری جلسات مباحث اخلاقی ویژه مدیران، برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری همایش احیای امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری کلاس‌های تذکر لسانی ویژه کارکنان و تقدیر از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر را از فعالیت‌های وزارت نیرو در عرصه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد.

امر به معروف و نهی از منکر در واجب فراموش شده

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  یکی از بزرگترین منکرات، اسراف در مصرف آب و برق

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.